Ekscytujący casting

Ekscytujący casting

Uroda, wdzięk i seksapil najpiękniejszych dziewcząt z Warmii i Mazur zwabił w sobotnie (22.11.2014) popołudnie do Galerii Warmińskiej w Olsztynie tłumy gości. Liczyła się przede wszystkim uroda, ale inteligencja, talent i pasje też były ważne. Jury wybrało 12 dorosłych dziewcząt i 10 nastolatek, które zrobiły kolejny krok, by zdobyć koronę najpiękniejszej. Emocji nie brakowało i na pewno jeszcze nie zabraknie.

I casting do Regionalnego Konkursu Piękności Miss Warmii i Mazur 2015 odbył się w ramach imprezy Dzień z Gwiazdami w Galerii Warmińskiej w Olsztynie. Był to wyjątkowy casting, który z pewnością przejdzie do historii. W przerwie na scenie wystąpił Michał Wiśniewski – lider zespołu Ich Troje oraz odbyło się spotkanie ze znaną i niezwykle utalentowaną Natalią Siwiec. Prowadzącym całą imprezę był Dariusz Lewandowski, znany z serialu Klan.

Kandydatki zaprezentowały się na wybiegu między innymi w sukienkach koktajlowych. Dziewczęta, które zakwalifikowały się do kolejnego etapu będą rywalizowały o wejście do grupy finałowej, która będzie się przygotowywała do przyszłorocznego wielkiego finału konkursu. Finał odbędzie się 23 maja 2015 roku w Galerii Warmińskiej w Olsztynie.

Kandydatki nastoletnie: Ewa Harhaj, Paulina Czyżewska, Vanessa Krucinska, Karolina Lewicka, Sylwia Czaplicka, Wiktoria Cisz, Klaudia Rutka, Faustyna Wasilewska, Pamela Wojtkiewicz, Aleksandra Cieślak.

Kandydatki dorosłe: Ewelina Orzechowska, Magdalena Bieńkowska, Martyna Jasińska, Kamila Grajewska, Adriana Jaros, Wanesa Wilczewska, Paulina Pruszkowska, Aleksandra Ostrowska, Anabelle Madrych, Anna Radziszewska, Karolina Hennig, Sylwia Malinowska.

Wszystkim kandydatkom serdecznie gratulujemy oraz życzymy powodzenia w kolejnych etapach konkursu!

PODZIEL SIĘ