Konkurs

Konkurs

Ideą konkursu jest promowanie piękna kandydatek, jak również promocja Warmii i Mazur oraz firm partnerskich, poprzez ich wyraźną ekspozycję zarówno w trakcie przygotowań do konkursu, jak i podczas samej Gali Finałowej.

Wybieramy najpiękniejsze mieszkanki Warmii i Mazur, które przez rok będą nosić ten zaszczytny tytuł.

Udział w Miss Warmii i Mazur to przede wszystkim niezapomniana przygoda i spełnienie marzeń bardzo wielu dziewczyn. To także szansa na wygranie bardzo atrakcyjnych i wartościowych nagród oraz początek kariery w świecie modelingu, reklamy i mediów. Finalistki konkursów piękności bardzo często zostają zauważone przez specjalistów poszukujących nowych twarzy, stają się rozpoznawalne i popularne. Od tego momentu ich życie może się diametralnie zmienić, a marzenia spełnić…

Przygotowania do Gali Finałowej rozpoczynają się castingami dla kandydatek, podczas których jury wyłania grupę półfinalistek. Spośród zakwalifikowanych do półfinału jury wybierze finałową trzydziestkę Miss Warmii i Mazur i Miss Nastolatek Warmii i Mazur. Kolejnym etapem są przygotowania dziewczyn do występu przed publicznością, praca z choreografami, wizażystami, fryzjerami oraz stylistami i kreatorami wizerunku. Jest to etap wielkich przemian, po którym wszystkie piękne finalistki prezentują się zjawiskowo, zyskują pewność siebie, nie boją się kamer i publiczności… stają się po prostu Miss!

Czas przygotowań to okres ciężkiej pracy dla finalistek ale także okres obfitujący w wiele atrakcji przygotowanych specjalnie dla nich przez sponsorów i organizatorów oraz publiczne prezentacje dla mieszkańców Warmii i Mazur. Wszystkie kandydatki będą również uczestniczyły w profesjonalnych sesjach zdjęciowych wykonanych przez najlepszych fotografów, we wspaniałych stylizacjach i scenografiach.

Zwieńczeniem konkursu będzie spektakularna Gala Finałowa podczas której wybrana zostanie Miss Warmii i Mazur, Miss Nastolatek Warmii i Mazur oraz laureatki tytułów komplementarnych.