Przekazanie samochodu – nagrody głównej w konkursie

Przekazanie samochodu – nagrody głównej w konkursie

Korona i tytuł najpiękniejszej mieszkanki Warmii i Mazur od przeszło miesiąca należą do Magdaleny Bieńkowskiej. We wtorek 30 czerwca zostały wręczone dodatkowe nagrody i wyróżnienia Finalistkom oraz Laureatkom konkursu Miss Warmii i Mazur i Miss Nastolatek Warmii i Mazur 2015.

W salonie Auto Wimar Warmia w Olsztynie, odbyła się uroczystość wręczenia nagród dla najpiękniejszych mieszkanek regionu. Miss Warmii i Mazur 2015 oraz pozostałe finalistki konkursu otrzymały certyfikaty oraz pamiątkowe upominki.

Najważniejszy prezent trafił do Magdaleny Bieńkowskiej. Najpiękniejsza mieszkanka Warmii i Mazur otrzymała samochód Volkswagen Street Up!, który jak sama przyznała z pewnością posłuży jej w codziennym życiu. Zwyciężczyni prawo jazdy ma od 3 lat. Jak powiedziała, w nagrodzie głównej najbardziej podoba jej się wnętrze oraz sportowa kolorystyka.

Wzruszeń nie brakowało, a organizatorzy wyborów Miss przyznali, że to nagroda, o którą warto było powalczyć podczas tegorocznej edycji konkursu, którego finał odbył się 23 maja w Galerii Warmińskiej w Olsztynie.

Gospodarzem uroczystości i fundatorem nagrody głównej – samochodu Volkswagen Street Up była firma Auto Wimar Warmia – Salon i Serwis Volkswagena w Olsztynie.

Fot. Robert Kobyliński

PODZIEL SIĘ