Wielki sukces Kasi Gajewskiej podczas Miss Fashion Poland!

Wielki sukces Kasi Gajewskiej podczas Miss Fashion Poland!

Miss Warmii i Mazur 2014, Kasia Gajewska, została I wicemiss w pierwszym w historii konkursie Miss Fashion Poland 2014, który zorganizowano w Rzgowie w nowoczesnym centrum handlowo-konferencyjnym Ptak Fashion City. Konkurs Miss Fashion Poland odbył się w ramach zgrupowania Miss Polski 2014.

Ponad 95 najpiękniejszych kobiet z całego świata zjechało do Rzgowa pod Łodzią, gdzie wzięły udział w jednym z największych pokazów mody w Polsce.
Impreza zorganizowana została z wielkim rozmachem, godnym pokazów w Nowym Jorku, Mediolanie, czy Paryżu. O dobry nastrój licznie przybyłej publiczności podczas gali zadbali Donatan&Cleo ze swoim przebojem „My Słowianie” oraz piosenkarka Margaret. Galę poprowadzili Maciej Dowbor, Mikołaj Krawczyk oraz Anna Popek.

Kandydatki zaprezentowały się w kreacjach stworzonych przez producentów mających swoje sklepy w Ptak Moda. Najpierw wyszły w sukienkach koktajlowych, później w strojach dobranych według kolorów: były stroje granatowe, różowe, czarne, białe oraz czerwone.

Dwadzieścia pięć kandydatek z całej Polski od 23. listopada przygotowuje się do wielkiej gali telewizyjnej Narodowego Konkursu Piękna Miss Polski 2014, która już 7 grudnia zostanie wyemitowana przez telewizje Polsat o godz 20:00. Trzymamy mocno kciuki za jedyną reprezentantkę Warmii i Mazur, Kasię Gajewską.

Wyniki konkursu:
Miss Fashion Poland Agnieszka Wasilewska
1 WICEMISS FASHION POLAND KATARZYNA GAJEWSKA
2 Wicemiss Fashion Poland Anna Stebnowska

PODZIEL SIĘ