Wioska Żeglarska Mikołajki

Miło jest nam poinformować, że do grona naszych Partnerów dołączyła Grupa Amax – właściciel między innymi Wioski Żeglarskiej Mikołajki, Portu w Starych Sadach, całorocznych Apartamentów Portowych w Mikołajkach oraz siedmiu restauracji. Wszystkie restauracje zlokalizowane są w najbardziej malowniczych punktach Mikołajek, które wspólnie z finalistkami postaramy się wkrótce odwiedzić.

Wioska Żeglarska Mikołajki, to jeden z najpiękniejszych portów Warmii i Mazur. Nowoczesny, malowniczo położony na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, nad brzegiem Jeziora Mikołajskiego. Rozwinięta infrastruktura, czyni to miejsce atrakcyjnym zarówno dla żeglarzy, jak i turystów.

Całoroczne Apartamenty Portowe znajdują się w centrum miasta, nad brzegiem jeziora w odległości ok. 100 metrów od Wioski Żeglarskiej. Apartamenty są przytulne, nowocześnie umeblowane z aneksami kuchennymi oraz sprzętem RTV. Większość posiada widok na jezioro Mikołajskie.

Port w Starych Sadach to wyjątkowe i bardzo klimatyczne miejsce położone nad jeziorem Tałty. Przystań położona jest w urokliwym miejscu i dysponuje 40 miejscami postojowymi dla jednostek pływających. Marina posiada przepiękną piaszczystą plażę oraz restauracje Pod Jabłoniami, która zachwyca przepięknym widokiem z tarasu oraz zapachem wyrafinowanych potraw.

Zapraszamy na stronę: www.mikolajki.com.pl

mikolajki-grupa-amax

PODZIEL SIĘ