Współpracujemy z

Współpracujemy z

Biuro rachunkowe Anwi-tax oferuje pełen zakres usług rachunkowych dla firm różnej wielkości. Bez względu na rodzaj i skalę prowadzonej działalności, Twoja Anwi-tax jest w stanie zaproponować optymalne rozwiązania rachunkowe w minimalnym stopniu angażujące Klienta. Zajmuje się :wszelkimi rodzajami rozliczeń dokonuje dedykowany zespół specjalistów, który nie tylko dba o pełną zgodność dokumentacji księgowej z obowiązującymi przepisami, ale również jest w stanie doradzić Klientowi najbardziej korzystne rozwiązania. Biuro rachunkowe Anwi-tax to profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie, przez co serdecznie polecamy każdemu.

Strony Internetowe Olsztyn . Informatyk świadczący na najwyższym poziomie usługi IT na których opiera się nasza spółka. Profesjonalne tworzenie i zabezpieczanie stron internetowych, od grafiki aż po pozycjonowanie. Strony są bardzo ładne i serdecznie go polecamy.

Laryngolog Olsztyn Usługi lekarskie – otolaryngologiczne na najwyższym poziomie Laryngolog posiada umowę z NFZ co pozwala mu na świadczenie usług ubezpieczeniowych na Narodowy Fundusz Zdrowia. Ireneusz Wojciechowski jest doświadczonym i bardzo dobrym lekarzem, zajmującym się poprawą stanu zdrowia i wyleczeniem pacjenta. Wieloletnie doświadczenie medyczne i najnowszy sprzęt pozwala mu na praktycznie nie inwazyjne, zabiegowe – operacje które w krótkim czasie bardzo mocno poprawiają stan zdrowia pacjenta.