Zapraszamy na casting z gwiazdami

Zapraszamy na casting z gwiazdami

Przyjdź na casting i weź udział w jubileuszowej 25. edycji konkursu Miss Warmii i Mazur. Zdobądź bilet na zgrupowanie i pracuj pod okiem zawodowego choreografa. Zostań najpiękniejszą Polką i wyjedź na Miss World. Przekonaj się jak spełniają się marzenia!

Konkurs Miss Warmii i Mazur jest regionalnym etapem Narodowego Konkursu Piękna Miss Polski 2015. Z okazji jubileuszowej 25. edycji konkursu podczas pierwszego castingu zaplanowano szereg atrakcji. Wystąpi m.in. MICHAŁ WIŚNIEWSKI, gościem specjalnym będzie NATALIA SIWIEC, imprezę poprowadzi DARIUSZ LEWANDOWSKI.

Casting odbędzie się w sobotę 22 listopada 2014 roku w Galerii Warmińskiej w Olsztynie. Aby wziąć udział w castingu należy dokonać najpierw internetowej rejestracji na stronie: www.missmazur.eu.

Na casting zapraszamy wszystkie bezdzietne panny w wieku od 14 do 24 lat zamieszkałe w województwie warmińsko-mazurskim. Na casting należy zabrać sukienkę koktajlową, dwuczęściowy strój kąpielowy i buty na wysokim obcasie (szpilki). Udział w konkursie jest całkowicie bezpłatny!

Data i godzina:
22 listopad 2014 r. (sobota), godz. 15:00

Miejsce:
Galeria Warmińska w Olsztynie – hol główny.
Adres: ul. Tuwima 26, 10-748 Olsztyn

INTERNETOWA REJESTRACJA NA CASTING
www.missmazur.eu

PODZIEL SIĘ