DANE PERSONALNE I KONTAKTOWE

Chcesz spełnić swoje marzenia i zdobyć koronę najpiękniejszej mieszkanki Warmii i Mazur? Chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę i wystąpić na scenie? Zapraszamy! By wziąć udział w dalszych etapach konkursu wypełnij ankietę, a my skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy Cię na casting!


TY W LICZBACH

Podaj swoje wymiary. Podajemy rzeczywisty wiek w oparciu o datę urodzenia a nie o „rocznik”. Rozmiar biustu, talii i bioder podajemy w centymetrach. Nie wiesz jak się zmierzyć? W przypadku biustu mierzymy miarką krawiecką najszerszy obwód. Talia – to najwęższe miejsce w okolicach brzucha, biodra – mierzymy najszersze miejsce.KILKA SŁÓW O SOBIE

Opowiedz czym się interesujesz, jakie masz plany, gdzie się uczysz oraz czy brałaś (brałeś) już udział w jakimś konkursie. Zainteresuj nas sobą – to pierwszy krok do sukcesu.

Czy posiadasz prawo jazdy kat. B?
TakNie

Dodaj zdjęcia

Załącz minimum trzy zdjęcia JPG, których maksymalny rozmiar to 3MB. Zdjęcie twarzy i zdjęcie sylwetki oraz "selfie" bez makijażu. Nie muszą to być profesjonalne zdjęcia – ważne, by było na nich widać Ciebie.

Załącz zdjęcie twarzy

Załącz zdjęcie sylwetki

Załącz selfie bez makijażu

Inne zdjęcie

Inne zdjęcie

Inne zdjęcie

ZAAKCEPTUJ I WYŚLIJ

Zapoznałam się z regulaminem.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr. 133 poz. 883).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i publikowanie nadesłanych przeze mnie zdjęć na potrzeby castingu do konkursu oraz publikacji wizerunku kandydatek.

Oświadczam, że powyższe dane są zgodne z prawdą, dotyczą mojej osoby i nie naruszają praw osób trzecich.

W przypadku problemów z wysłaniem formularza prosimy o kontakt na adres biuro@missmazur.eu.